Podręcznik użytkownika Linie Electrolux Ergorapido 2in1 Zb2942

Podręcznik użytkownika Linie Electrolux Ergorapido 2in1 Zb2942 to instrukcja użytkowania odkurzacza ręcznego z funkcją szczotkowania. Jest to jedno z najbardziej wysoce wydajnych i wszechstronnych urządzeń czyszczących na rynku. Używając tego urządzenia, możesz wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca i szczeliny. Urządzenie jest wyposażone w moduł ładowania, szczotkę odkurzacza, filtr HEPA i akumulator. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a wszystkie instrukcje szczegółowe zawarte w podręczniku użytkownika pozwolą Ci w pełni wykorzystać jego funkcje. Ponadto, podręcznik zawiera informacje dotyczące konserwacji, instalacji i naprawy urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika Linie Electrolux Ergorapido 2in1 Zb2942

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Nowy odkurzacz Ergorapido 2w1 z akumulatorem litowym TurboPower i funkcją 180° EasySteer™ zapewnia codzienne poczucie czystości.

Postaw na elastyczność i funkcjonalne wzornictwo. Odkurzacz Ergorapido równie dobrze sprawdza się w odkurzaniu dużych powierzchni, jak i trudno dostępnych miejsc. Łatwo odłączana jednostka ręczna pozwala bez wysiłku odkurzyć blat kuchenny, powierzchnie mebli lub wnętrze samochodu.

Obracający się z zakresie 180° przegub EasySteer™, ergonomiczna konstrukcja, wydajna ssawka i duże tylne kółka zapewniają swobodę i płynność manewrowania odkurzaczem na wszystkich rodzajach podłóg. Dwustopniowa regulacja mocy umożliwia dostosowanie siły ssania do różnych powierzchni, a po zakończeniu odkurzania wystarczy umieścić odkurzacz w stacji ładującej.

Więcej mocy na dłużej dzięki wysokowydajnemu akumulatorowi litowemu TurboPower, który działa dwa razy dłużej niż akumulator niklowy i jest od niego lżejszy i wygodniejszy w obsłudze. Łatwy do wymiany i szybki w ładowaniu akumulator zapewnia do 30 minut pracy urządzenia, a specjalny wskaźnik informuje o potrzebie jego ponownego naładowania.

Aby zapewniać najwyższą wygodę odkurzania, ssawka odkurzacza Ergorapido jest wyposażona w obracający się w zakresie 180° przegub oraz oświetlenie LED DustSpotter™. Dzięki temu nie przeoczysz podczas odkurzania żadnych zabrudzeń, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Dwa odkurzacze bezprzewodowe w jednym! Akumulatorowy odkurzacz Ergorapido firmy Electrolux składa się z części pionowej i zdejmowanej części ręcznej, co zapewnia maksymalną elastyczność podczas sprzątania. Do odkurzania trudno dostępnych miejsc użyj części ręcznej. Z większymi powierzchniami najlepiej poradzi sobie ergonomiczna część pionowa z dyszą, którą można obracać o 180°. Do wyboru są dwa tryby mocy. Zbiornik na kurz ma pojemność 500 ml (nie potrzeba worków), a funkcja cyklonu wydatnie zwiększa wydajność czyszczenia. Zdejmowany filtr jest łatwy w czyszczeniu, co pozytywnie wpływa na właściwości ssące. Wbudowany akumulator Li-Ion ma wiele zalet: zapobiega samorozładowaniu i wydłuża czas pracy, a jednocześnie skraca czas ładowania do trzech godzin. Wskaźnik poinformuje o konieczności ładowania, do którego używa się dołączonej stacji dokującej. Z przodu znajdują się diody LED zwiększające widoczność zanieczyszczeń, natomiast funkcja Brush Roll Clean usuwa włókna, włosy i inne zabrudzenia pozostałe na rolce szczotki. Poza końcówką do podłóg zestaw zawiera szczotkę i ssawkę szczelinową. Akcesoria można przechowywać w stacji dokującej lub bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Do tego prezentuje się bardzo estetycznie!

Łatwe do odłączenia podręczne urządzenie 2w1, długotrwała bateria litowa TurboPower, oświetlenie LED DustSpotter.

Potrzebujesz odkurzyć duży obszar lub trudno dostępne miejsca?

Electrolux odkurzacz bezprzewodowy EER73DB ErgoRapido.
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Electrolux EER73DB ErgoRapido 2w1, sprawdzi się znakomicie zarówno podczas odkurzania dużych powierzchni, jak i trudno dostępnych miejsc. Konstrukcja 2w1 pozwala na maksymalną swobodę odkurzania każdego rodzaju powierzchni. Łatwo odłączana część ręczna, umożliwia czyszczenie bez wysiłku mebli, lub wnętrza samochodu. Oświetlenie LED nie pozwoli przeoczyć żadnego zabrudzenia.

Łatwe manewrowanie oraz wydajny akumulator

System EasySteer umożliwia manewrowanie 180 stopni. Wyrafinowana dysza i większe tylne koła zapewniają bezproblemowy ruch i niesamowitą elastyczność na różnych rodzajach podłóg i dywanów. Potężna moc Turbo Power trwa nawet dwa razy dłużej. Podczas ciągłej pracy do 30 minut działania, a Dioda LED wskaże potrzebę doładowania. cz/k-foto/ilustrace/890/4/1/8/product_2889814. jpg" width="546" height="350"/>

Odkurzacz ręczny i pionowy 2 w 1

Typ

Typ
Odkurzacze dzielą się na workowe, bezworkowe i wodne. Zaletami odkurzaczy workowych jest długa żywotność worka i przy wymianie praktycznie nie zachodzi kontakt z zanieczyszczeniami. Odkurzacze bezworkowe wyposażone są w pojemnik, który wystarczy tylko opr

Dalsze parametry
Zasilaniebateryjne (Li-ion)Takbezworkowy
WymiarySzerokość produktu26. 5 cmWysokość produktu114. 5 cmGłębokość produktu14. 5 cmWaga produktu3. 2 kgSzerokość opakowania30. 0 cmWysokość opakowania16. 5 cmGłębokość opakowania69. 0 cmWaga produktu w opakowaniu4. 2 kg

Odkurzacz pionowy 2 w 1 z obrotową szczotką
Nowa generacja Ergo Rapido

Wydajne akumulatory Sony Li-Ion HD4 wydajne baterie Li-Ion Sony HD, wystarczy do ciągłego czyszczenia aż do 30 minut. Wymiana baterii jest prosta. Akumulator jest ładowany 3 godziny po całkowitym rozładowaniu. Dioda LED wskazuje stan akumulatora.

Maksymalna swoboda odkurzaniaKonstrukcja 2w1, pozwala maksymalnie wykorzystać swobodę odkurzania. Wystarczy odłączyć jednostkę ręczną od głównego korpusu urządzenia, by swobodnie wyczyścić meble, czy stół w jadalni.

Manewrowanie 180°Ssawka podłogowa z podwójnym przegubem EasySteer™, pozwala na swobodne manewrowanie odkurzaczem wokół mebli i w trudno dostępnych miejscach.

Samostojąca konstrukcjaSolidna samostojąca konstrukcja, pozwala zostawić urządzenie tej samej pozycji, łatwo przechowywać i ładować gdziekolwiek w domu.

Diody LED zintegrowane z dysząDzięki oświetleniu LED DustSpotter™ nie przeoczysz podczas odkurzania żadnych zabrudzeń, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Parametry:

 • Technologia cyklonowa
 • Przegub 180°
 • Oświetlenie sprzątanej powierzchni zintegrowanymi w dyszy diodami LED DustSpotter™
 • Samostojąca konstrukcja
 • Wygodna baza ładująca
 • Kontrolki LED stanu naładowania baterii
 • Objętość pojemnika na kurz: 0, 5 l
 • Akumulator Li-Ion 14, 4 V (1500mAh)
 • Napięcie: 14, 4 V
 • Czas nieprzerwanej pracy: 30 min
 • Czas ładowania od stanu pełnego rozładowania: 3 h

Wymiary:

 • Szerokość: 26, 5 cm
 • Wysokość: 114, 5 cm
 • Głębokość: 14, 5 cm
 • Waga: 3, 2 kg
 • Kolor: Denim niebieski

Video

Dokumentacja tego produktu

 • Ergorapido (Instrukcja obsługi CZ, 3. 38 MB)

Akcesoria do tego produktu

Podręcznik użytkownika Linie Electrolux Ergorapido 2in1 Zb2942

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika Linie Electrolux Ergorapido 2in1 Zb2942

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika Linie Electrolux Ergorapido 2in1 Zb2942