Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Electrolux Wellq7 Ehvs35s2ad

Instrukcja obsługi i instrukcji instalacji Electrolux Wellq7 Ehvs35s2ad zapewnia szczegółowe informacje na temat bezpiecznej i wydajnej instalacji i obsługi urządzenia. Instrukcja zawiera instrukcje krok po kroku, aby pomóc użytkownikom w instalacji i konfiguracji urządzenia oraz instrukcje dotyczące bezpiecznego użytkowania i obsługi. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące wykorzystania urządzenia w optymalny sposób, aby użytkownicy mogli cieszyć się jego pełnym potencjałem.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Electrolux Wellq7 Ehvs35s2ad

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Łatwy dostęp do modułu ręcznego oraz dołączone akcesoria do odkurzacza bezprzewodowego Well Q7, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni- od podłogi po trudno dostępne zakamarki.

Osiowy system cyklonowy ze śrubą Air Helix zapewnia niezawodną wydajność od początku do końca, nawet z pełnym pojemnikiem.

*Zachowuje 99% początkowej mocy odkurzania wraz z wypełnieniem się zbiornika zgodnie z wersją IEC 62885-2 1. 0: 5. 1, 5. 7 i 5. 9 przy maksymalnym ustawieniu mocy. **Pomiar przy Trybie Eco

Ergonomiczna konstrukcja odkurzacza Well Q7 nisko położony środek ciężkości oraz moduł ręczny z podwójnym uchwytem zapewniają łatwe odkurzanie podłóg oraz lamp czy zakamarków pod sufitem - bez dźwigania i uciążliwego manewrowania.

Doskonały 5-stopniowy system filtracji z warstwą E10 usuwa do ***99, 99% mikroskopijnych cząsteczek kurzu o wielkości >1 µm, by zapewnić idealnie czysty dom.

***Pomiar zgodnie z normą ISO16890.

Szczotka do kurzu i ssawka szczelinowa ułatwiają odkurzanie każdego zakamarka, bez potrzeby korzystania z dodatkowych sprzętów. Akcesoria przechowywane są w odkurzaczu, dzięki czemu są zawsze pod ręką.

Czyszczenie szczotki jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby automatycznie usunąć i wciągnąć do odkurzacza wszystkie włosy i włókna, które są owinięte na rolce.

No products to compare.Maximum comparable products reached.

Znalezione kategorie: 40

Tutaj znajdziesz darmowe instrukcje obsługi ELECTROLUX, natychmiast dostępne do pobrania lub oglądania.
Instrukcje są wymienione alfabetycznie według kategorii produktów.
Znaleźć instrukcje obsługi ELECTROLUX są Państwo zainteresowani, proszę kliknąć na kategorii.

Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Electrolux Wellq7 Ehvs35s2ad

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Electrolux Wellq7 Ehvs35s2ad

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i instrukcja instalacji Electrolux Wellq7 Ehvs35s2ad