Cechy i korzyści Electrolux Ehx9565fok

Electrolux Ehx9565fok to wysokiej jakości odkurzacz, który łączy w sobie wiele zaawansowanych technologii. Jego zalety to: zwiększona skuteczność czyszczenia dzięki silnemu silnikowi, który dostarcza do 25% więcej mocy; wyjątkowo cicha praca, co oznacza, że nie będzie Ci przeszkadzać; szeroki zakres filtracji w powietrzu, co oznacza, że alergeny i inne szkodliwe cząsteczki będą usuwane z pomieszczenia; łatwa i intuicyjna obsługa; i długi czas działania na jednym ładowaniu. Kupując Electrolux Ehx9565fok, będziesz mieć pewność, że dostaniesz wysokiej jakości odkurzacz z wieloma zaawansowanymi funkcjami, który będzie Ci służył przez długi czas.

Ostatnia aktualizacja: Cechy i korzyści Electrolux Ehx9565fok

Odkryj parę korzyści

Odkryj parę korzyści


Chcemy, aby niektóre ubrania były z nami jak najdłużej, ponieważ niosą ze sobą wyjątkową historię - towarzyszyły nam w wyjątkowych chwilach, przynoszą nam szczęście lub po prostu czujemy się w nich dobrze. Marka Electrolux od lata troszczy się o nasze ubrania, zależy nam, aby tych chwil było jak najwięcej.

Urządzenia Electrolux w Twoim domu

Pralki, pralko-suszarki i suszarki marki Electrolux posiadają funkcje, które stawiają je w czołówce urządzeń tego typu na polskim rynku. Myśląc o kupnie, warto wybrać modele posiadające programy odświeżania za pomocą pary i suszenia delikatnych rzeczy z wełny i jedwabiu. Urządzenia Electrolux gwarantują bezpieczną i szybką pielęgnację ulubionych ubrań. Dzięki nim rzeczy będą długo wyglądać jak nowe.

 • Pralka z funkcją SteamCare to wygoda i oszczędność czasu. Wystarczy kilkanaście minut, aby odświeżyć ubranie i pozbyć się zagnieceń. Po prostu pralka pomaga Ci w prasowaniu!

  now playing

  Pralka SteamCare

  Pralka z funkcją SteamCare to wygoda i oszczędność czasu. Po prostu pralka pomaga Ci w prasowaniu!

 • Suszarka DelicateCare doskonale sprawdza się w łagodnym obchodzeniu się z rzeczami z najdelikatniejszych tkanin. Materiały ubrań nie ulegają sfilcowaniu ani skurczeniu. Po prostu trzymają fason!

  Suszarka DelicateCare

  Suszarka DelicateCare doskonale sprawdza się w łagodnym obchodzeniu się z rzeczami z najdelikatniejszych tkanin. Po prostu trzymają fason!

 • Pralko-suszarka DualCare

  Pralko-suszarka z funkcją DualCare otacza podwójną ochroną Twoje rzeczy. Pierze i suszy ubrania z największą delikatnością. Pralko-suszarki Electrolux jako pierwsze tego typu urządzenia otrzymały certyfikat Woolmark Blue!

  Pralko-suszarka DualCare

  Pralko-suszarka z funkcją DualCare otacza podwójną ochroną Twoje rzeczy. Pralko-suszarki Electrolux jako pierwsze tego typu urządzenia otrzymały certyfikat Woolmark Blue!

Zapisz się na newsletter

Chcesz dowiedzieć się jak zadbać o tkaniny? Zapisz się na newsletter, by na bieżąco otrzymywać porady i podpowiedzi, które pozwolą Ci zachować doskonały wygląd Twoich ulubionych ubrań!


Dowiedz się więcej o naszych produktach

Cechy i korzyści Electrolux Ehx9565fok

Bezpośredni link do pobrania Cechy i korzyści Electrolux Ehx9565fok

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cechy i korzyści Electrolux Ehx9565fok